Zdravé mlsání, které vás bude bavit ...

Acai zmrzlina

Acai berry je tropický plod palmy Euterpe brazilské. Drobné tmavě modré bobule plodí tyto palmy pouze v rovníkových oblastech Jižný Ameriky. Plody jsou ve formě dřeně konzumovány již dlouhá desetiletí místními obyvateli pro jejich blahodárné účinky na lidské zdraví. V poslední době prošlo acai mnoha klinickými studiemi, kdy byly potvrzeny zcela výjimečné pozitivní účinky na lidský organismus. Firma Ambiente vytvořila zcela unikátní směs s různými dalšími tropickými plody, kterou můžete ochutnat pouze u našich prodejních míst!

Chuť a zdraví

Pro všechny, kteří chtějí zdravě a aktivně žít, představuje Acai Flory nový rozměr obohacení jídelníčku o skutečnou superpotravinu se spoustou pozitivních účinků na lidský organismus. Pravidelnou konzumací Acai Flory budete bojovat proti civilizačním chorobám, nastartujete detoxikační proces ve svém těle a posílíte imunitu. Bonusem k účinkům Acai Flory je výborná a osvěžující chuť. Produkt Acai Flory obsahuje pouze jeden emulgator E471 přirozeného charakteru, který je nezbytný pro zachování krémové zmrzlinové konzistence.

Bakteriální onemocnění
Bakteriální onemocnění

Díky vysokému obsahu přírodních, tedy dobře vstřebatelných vitamínů, minerálů a stopových látek zvyšuje obranyschopnost Vašeho organismu.

Rakovina
Rakovina

Díky nadstandardně vysokému obsahu antioxidantů chrání buňky proti zhoubnému bujení. (nutno konzumovat v nerozmrazeném stavu)

Vysoký cholesterol
Vysoký cholesterol

Acai zmrzlina může být součástí tzv. nízkocholesterolové diety, kterou můžeme ovlivnit zejména hladinu zlého LDL cholesterolu v krvi.

Obezita
Obezita

Vysoký obsah vlákniny zajišťuje sytost, udržuje v rovnováze hladinu krevního cukru a tím významně snižuje pocit hladu a chuť na sladké.

Nenechte si ujít

Zmrzlina je k dostání v hotelu Marina www.marinahotel.cz každý den od 8:00 do 15:30 hodin. Po domluvě na tel. 602130074 do 20:00 hodin. Kelímek 250 g za 80 Kč.

V létě 2017 jsme pro Vás otevřeli první prodejnu v obchodním centru ATRIUM Palác Pardubice 

Prodejna se nacházela na přízemním korzu, od hlavního vchodu směrem k Tescu. V současné době jsme nabízeli zejména Acai Natural s vynikajícími zdravotními účinky, ale také Acai s příchutí banánovou a jahodovou. Další příchutě se již v Brazílii připravují. Pracujeme na dalších prodejnach v našem prostředí.

Momentálně pracujeme na malém "Online Shopu", abyste si mohli náš skvělý produkt objednat přímo k Vám domů.

Ikona zpět nahoru
© Ambiente s.r.o. | webdesign: moje GRAFIKA